Неділя, 22 січня 2017 10:40

Футболіст збірної України забив гол у ворота чинного чемпіона Росії

КИЇВ. 3 грудня. УНН. Півзахисник національної збірної України Олександр Зінченко у складі ФК “Уфа” відзначився голом у ворота “Зеніту” в рамках 18 туру чемпіонату Росії, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФК “Зеніт”.

18-річний О.Зінченко, котрий провів увесь поєдинок на полі, відкрив рахунок у матчі на 36 хвилині. Наш співвітчизник виграв верхову дуель у чужому карному майданчику і ударом головою відправив м’яч у дальній кут воріт чинного чемпіона країни “Зеніта”.

Однак, О.Зінченко і партнери не зуміли зберегти перевагу і після пропущеного голу на 86 хвилині з пенальті від Есек'єля Гарая, завершили гру в нічию 1:1.

Варто зазначити, що інший українець ФК “Уфа” захисник Олександр Філін з’явився у старті та провів на полі 65 хвилин.

Нагадаємо, що О.Зінченко дебютував за збірну України у матчі відбіркового циклу Євро-2016 проти Іспанії, який відбувся 12 жовтня 2015 року.