Понеділок, 16 січня 2017 17:13

"Баварія" вперше програла у Бундеслізі в цьому сезоні

КИЇВ. 6 грудня. УНН. Футболісти мюнхенської “Баварії” припустилися першої поразки у нинішньому розіграші Бундесліги. Підопічні Хосепа Гвардіоли пропустили три голи від “Боруссії” з Менхегладбаха, передає УНН з посиланням на сайт Бундесліги.

Не реалізувавши свої нагоди у першому таймі, “Баварія” впродовж 14 хвилин пропустила три м’ячі у середині другої половини. Гол престижу за рахунку 0:3 у мюнхенської команди забив на 81-й хвилині Франк Рібері, який повернувся на поле після травми через 9 місяців.

Варто зазначити, що це перша поразка “Баварії” у нинішньому сезоні німецького елітного чемпіонату. Раніше мюнхенці лише одного разу втратили очки, зігравши у нічию 0:0 із “Айнтрахтом” з Франкфурта.

Нагадаємо турнірне становище обох команд після 15 зіграних поєдинків — “Баварія” на 1 місці (40 очок), “Боруссія” М посідає 3-ю позицію (26 пунктів).

Додамо також результати інших матчів: “Гамбург” — “Майнц” 1:3, “Герта” — “Байєр” 2:1, “Інгольштадт” — “Хоффенхайм” 1:1, “Кьольн” — “Аугсбург” 0:1, “Вольфсбург” — “Боруссія” Дортмунд 1:2.