Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 28 березня 2017 06:32
youtube
Новини: Політика

ВР спростила акредитацію на засідання парламентських комітетів

КИЇВ. 9 грудня. УНН. Верховна Рада скасувала додаткову акредитацію на засідання комітетів ВР для акредитованих у парламенті журналістів, а також, спростила присутнім на засіданні проводити онлайн-трансляції засідань комітетів ВР. За відповідний законопроект у другому читанні та в цілому проголосували 232 народних депутатів, передає кореспондент УНН.

Згідно з законопроектом, на відкритих засіданнях комітетів присутні на засіданнях особи мають право здійснювати звукозапис, кіно-, фото- і відеозйомку, трансляцію засідань по радіо і телебаченню, онлайн-трансляцію в мережі Інтернет та/або інших мережах передачі даних у спосіб, що не заважає проведенню засідань комітетів.

Про здійснення звукозапису, кіно-, фото- і відеозйомки, трансляції засідання по радіо і телебаченню, онлайн-трансляції в мережі Інтернет чи інших мережах передачі даних присутні на засіданні особи повідомляють перед початком проведення засідання головуючого, який оголошує про це перед розглядом питань порядку денного засідання.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...