четвер, 27 липня 2017 р.08:57

ФК "Дніпро" перемогою над "Русенборгом" завершив виступ у Лізі Європи

КИЇВ. 11 грудня. УНН. Дубль Матеуса приніс перемогу "Дніпру" у домашньому поєдинку над норвезьким "Русенборгом" у завершальному шостому турі Ліги Європи, повідомляє кореспондент УНН.

Вже на 12 хвилині матчу гості втратили нагоду вийти вперед. Пенальті у виконанні Хелланда парирував Д.Бойко, котрий перевів м’яч у каркас своїх воріт. Футболісти "Дніпра" вийшли вперед за 10 хвилин до перерви – Бруно Гама знайшов передачею у чужому штрафному майданчику Матеуса і бразилець з-за допомогою фінта прибрав захисника і відправив м’яч у сітку.

У другому таймі Матеус записав на свій рахунок дубль, а також гол Євгена Шахова дозволили святкувати перемогу дніпропетровцям – 3:0.

Нагадаємо, що за підсумками виступів у Лізі Європи минулорічний фіналіст цього турніру "Дніпро" посів третє місце (7 очок) і не зумів вийти із групи G, пропустивши вперед "Лаціо" (14 очок) та "Сент-Етьєн" (9). "Русенборг" завершив змагання на останній позиції (2).