четвер, 17 серпня 2017 р.23:30

Троє українок фінішували у топ-15 спринту на другому етапі Кубка світу з біатлону

КИЇВ. 12 грудня. УНН. Жіноча спринтерська гонка на другому етапі Кубка світу в Хохфільцені (Австрія) успішно завершилася для представниць України, передає УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Найкращою з українок стала Юлія Джима. Киянка фінішувала на сьомій позиції, завершивши гонку без промахів (8,6 секунд). На 13 і 14 позиціях завершили змагання Ольга Абрамова (1 промах) 44,4 та Олена Підгрушна (1) 47,5 відповідно.

Також до очкової зони увійшли ще три наші співвітчизниці – Наталія Бурдига 27-ма, Валентина Семеренко 33-тя, Надія Бєлкіна 36-та.

Зазначимо, що п'єдестал пошани повністю зайняли німецькі спортсменки – 1 місце у Франциски Хільдебранд (час 20:04,1 секунд), 2 сходинка у Марен Хаммершмідт (15,1), 3 щабель у Маріам Гьосснер (21,0).

Нагадаємо, що 12 грудня змагання у жіночої половини в Хохфільцені продовжаться індивідуальною гонкою.