Пʼятниця, 20 січня 2017 10:26

Є.Коноплянка став автором гольової передачі у переможному матчі ФК "Севілья"

КИЇВ. 13 грудня. УНН. Гравець збірної України Євген Коноплянка допоміг ФК "Севілья" завоювати перемогу у поєдинку 15 туру іспанської Прімери, передає УНН з посиланням на сайт ФК "Севілья".

У домашньому матчі проти "Спортингу" з Хіхону наш співвітчизник Є.Коноплянка вийшов на заміну на початку другого тайму і відзначився гольовою передачею в моменті, що дозволив зробити дубль французькому нападнику Кевіну Гамейро (75 та 80 хвилини).

Команди провели зустріч у таких складах:

"Севілья" - Ріко, Рамі, Ескудеро, Маріано, Колодзейчак, Нзонзі (Коноплянка, 46), Крихов'як, Банега, Крон-Делі, Вітоло (Гамейро, 69), Льоренте (Рейес, 81).

"Спортинг Хіхон" - Куельяр, Еспіноса, Хорхе Мере (Менендес, 62), Ернандес Родрігес, Лопес, Касес, Маскарель, Нді (Аіт-Атман, 78), Халіловіч, Джоні, Кастро (Лора, 59).

Вилучення - Ернандес Родрігес (74 хвилина).

У других двобоях туру лідер чемпіонату "Барселона" втратив очки у грі з "Депортіво" - 2:2, "Гранада" на виїзді обіграла "Леванте" - 2:1, а "Сельта" вдома завдала мінімальної поразки "Еспаньйолу" - 1:0.

Нагадаємо, що команда Є.Коноплянки має 22 очки і піднялася на 7-му позицію турнірної таблиці. "Спортинг" з 15 балами займає 15 місце.