четвер, 20 липня 2017 р.21:19

ФК "Арсенал" переміг "Астон Віллу" та очолив турнірну таблицю АПЛ

КИЇВ. 13 грудня. УНН. У поєдинку 16 туру чемпіонату Англії лондонський "Арсенал" переміг в гостях "Астон Віллу" з рахунком 2:0 на стадіоні "Вілла Парк", передає УНН з посиланням на сайт англійської Прем'єр-ліги.

Вже у дебюті зустрічі через порушення правил на Тео Уолкотті "каноніри" заробили 11-метровий удар, котрий влучно пробив французький форвард Олів'є Жиру. На 38 хвилині гості скористалися помилкою в оборонні "Астон Вілли" і вихід трьох гравців проти одного захисника господарів реалізував Арон Ремзі.

У другому таймі "Астон Вілла" мала змогу відзначитися завдяки дальнім ударам Санчеса та Бакуна, а також з ближньої дистанції Сінклейра і Адама, але футболістам не вистачало влучності або воротар Петр Чех рятував лондонців.

Відзначимо, що чеський голкіпер "Арсенала" повторив рекорд Девіда Джеймса, відігравши 169 матчів "на нуль" у чемпіонаті Англії.

Результати других поєдинків ігрового дня: "Ліверпуль" – "Вест Бромвіч" 2:2, "Тоттенхем" – "Ньюкасл" 1:2.

Нагадаємо, що команда із Лондона з 33 очками очолила турнірну таблицю. Однак, "Лестер", який відстає лише на один пункт, має ще поєдинок проти "Челсі" у запасі.

Додамо також, "Астон Вілла" має у своєму активі лише шість залікових балів, що не дозволяє їм піднятися вище останнього місця.