неділя, 23 липня 2017 р.11:27

ФК "Гуанчжоу Евергранд" став півфіналістом Клубного чемпіонату світу

КИЇВ. 14 грудня. УНН. Китайський "Гуанчжоу Евергранд" на стадіоні "Нагай" переміг мексиканську "Америку" в матчі 1/4 фіналу клубного чемпіонату світу, який проходить в Осаці (Японія), передає УНН з посиланням на dailymail.

У дебюті другого тайму Орібе Перальта вивів мексиканців вперед. На 80-й хвилині Чжен Лун зрівняв рахунок, а в компенсований час екс-гравець "Тоттенхему" бразилець Пауліньо приніс китайському клубу, котрий тренує чемпіон світу 2002 року Феліпе Сколарі, перемогу 2:1.

Варто відзначити, що у складі китайського колективу провів перший тайм у грі футболіст збірної Бразилії нападник Робіньо, котрий раніше виступав за "Реал", "Манчестер Сіті" та "Мілан".

Таким чином "Гуанчжоу Евергранд" пробився до півфіналу клубного чемпіонату світу, де зіграє з чинним переможцем Ліги чемпіонів УЄФА – "Барселоною". Зустріч відбудеться 17 грудня.

Окрім того, завдяки перемозі "Санфречче Хіросіми" над "Мазембе", другу пару півфіналу склали аргентинський "Рівер Плейт" та японський "Санфречче Хіросіма".

Додамо також, чинним володарем трофею 2014 року є мадридський "Реал", який у фіналі змагань наніс поразку аргентинському "Сан-Лоренсо".