Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 22 січня 2018 07:02
Новини: Економіка

Уряд вирішив ввести надзвичайні заходи на ринку електроенергії

КИЇВ. 14 грудня. УНН. Кабінет міністрів України вирішив ввести тимчасові надзвичайні заходи на ринку електричної енергії, передає УНН з посиланням на прес-службу уряду.

Відповідне розпорядження № 1296-р опубліковане на сайті Кабінету міністрів.

Зазначається, що причиною введення заходів є подолання наслідків тривалого порушення нормальної роботи ринку електричної енергії у зв’язку з виникненням аварійних ситуацій в енергетичній системі України, викликаних пошкодженням електроенергетичних установок та їх елементів.

"Проведення коригування тарифів на виробництво електричної енергії, зокрема виробникам, які працюють за ціновими заявками (шляхом встановлення обмеження граничної ціни системи, показників, що використовуються для визначення цін за маневреність та робочу потужність тощо), та величин “зеленого тарифу”; встановлення додаткових платежів (надбавки, знижки) виробникам електричної енергії; коригування тарифів на передачу електричної енергії;  коригування інвестиційних програм ліцензіатів; здійснення зміни алгоритму розподілу коштів оптового ринку електричної енергії та нормативів перерахування коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії", - такі заходи передбачаються у розпорядженні.

Крім того, зазначається, що "Національна енергетична компанія "Укренерго" за погодженням з Міністерством енергетики та вугільної промисловості з урахуванням наявних запасів палива для виробництва електричної енергії тепловими електростанціями енергогенеруючих компаній залежно від марок вугілля, стану електричних мереж та іншого енергетичного обладнання повинно визначити допустимий рівень зниження резерву енергогенеруючих потужностей; встановити вимоги щодо графіків та обсягів виробництва електричної енергії за окремими енергогенеруючими компаніями; встановити тимчасові обмеження виробництва електричної енергії, зокрема виробникам з альтернативних джерел енергії тощо.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...