середа, 26 липня 2017 р.03:55

ХК "Донбас" провів другий спаринг у Білорусі проти ХК "Юність"

КИЇВ. 16 грудня. УНН. Відбувся другий товариський матч ХК “Донбас” в Білорусі, в якому суперником донеччан став шестиразовий чемпіон місцевої Екстраліги — мінська “Юність”, передає УНН з посиланням на прес-службу ХК "Донбас".

На рівних команди боролися трохи більше десяти хвилин. Відкрити рахунок в матчі міг “Донбас”, але реалізувати більшість донецькій команді не вдалося. Втім, як і не вдалося цього зробити господарям майданчика — надійно в “рамці” зіграв Євген Царегородцев. Тим не менш, зберегти ворота на “замку” до перерви гостям не вдалося. Результативно на добиванні зіграв Максим Парфеєвєц.

Рахунок 1:0 зберігався всього кілька секунд — в швидкій атаці рівновагу на табло відновив Володимир Чердак, який оформив дубль у вчорашній грі проти “Шахтаря”. У другій 20-хвилинці білоруси записали до свого активу — 2:1, але у вирішальному періоді донеччани змогли перевести зустріч в овертайм, а згодом у серію булітів, де перемога дісталася білорусам.

“Донбас” приємно здивував і по руху, і по думці. Хлопці здорово грають у прийом-передачу. Видна тренерська рука Анатолія Степанищева. Він і грав свого часу добряче, а зараз прищеплює команді свій хокей. Я вважаю, що донецький клуб виступив гідно в цій поїздці. Мені сподобалася команда“, — поділився своєю думкою український нападник “Юності” Олег Шафаренко.