Четвер, 23 березня 2017 05:08

Двоє українців здобули золоті медалі на юніорському етапі Кубка світу з біатлону

КИЇВ. 18 грудня. УНН. У Мартеллі (Італія) стартував другий етап юніорського Кубку світу з біатлону на якому представники України стали кращими у обох спринтерських гонках, передає УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

У чоловічій гонці збірна України завоювала золоту нагороду - переможцем у спринті став Віталій Труш, котрому вдалося пройти усю дистанцію без промахів на вогневому рубежі.

Ще один український біатлоніст Максим Івко відстав від свого співвітчизника на 52,8 секунд та розмістився на шостому місці.
Серед юніорок до фінішу першою прийшла українка Марія Кручов (жодного промаху).

Додамо, що після цієї гонки в загальному заліку Юніорського Кубка IBU М.Івко займає друге місце, а В.Труш - п'яте.