Середа, 24 травня 2017 05:46

ХК "Донбас" відіграється після 0:2 і громить ХК "Витязь"

КИЇВ. 19 грудня. УНН. У Дружківці відбувся перший матч 11-го туру чемпіонату України, в якому донецький “Донбас” приймав харківський “Витязь”, передає УНН з посиланням на прес-службу ХК “Донбас”.

Вперше в поточній першості країни підопічні Анатолія Степанищева почали матч з двох пропущених шайб: на четвертій хвилині поєдинку більшість реалізував Олександр Янченко, а на дев’ятій Роман Кривда кидком з дальньої дистанції пробив Євгена Царегородцева. Першу шайбу відіграв Сергій Бабинець, який результативно завершив технічний рейд Віктора Захарова, а відновив статус-кво Володимир Горище, який вразив ворота “Витязя” кидком в падінні.

У другому періоді “донбасівці” “накрутили” темп гри, внаслідок чого і перемогли.

“Донбас” — “Витязь” — 9: 2 (2: 2, 1: 0, 6: 0)

Нагадаємо, що завтра команди знову зустрінуться на льоду ЛА “Альтаїр”. Гра розпочнеться о 16:30.