четвер, 27 липня 2017 р.19:39

Суперник "Динамо" у Лізі чемпіонів зазнав поразки у чемпіонаті Англії

КИЇВ. 22 грудня. УНН. Лондонський “Арсенал” у 17 турі англійської Прем’єр-ліги вдома на стадіоні “Емірейтс” здобув мінімальну перемогу над “Манчестер Сіті” з рахунком 2:1, повідомляє кореспондент УНН з посиланням на сайт ФК “Арсенал”.

Команди протягом довгого часу не створили жодного гольового моменту, поки на 32 хвилині К.Де Брюйне, увірвавшись у штрафний майданчик “канонірів”, відправив м’яч у кількох сантиметрах від стійки воріт П.Чеха. Вже у наступній атаці лондонці забили перший гол у зустрічі — Т.Уолкотт обвідним ударом з-за меж штрафного майданчику направив м’яч у сітку воріт суперника.

У компенсований час першого тайму обрізка гравців “Манчестер Сіті” на власній половині поля призвела до того, що О.Жиру після передачі М.Озіла подвоїв рахунок у грі — 2:0.

На початку другої половини зустрічі попри перевагу у володінні м’яча “Манчестер Сіті”, О.Жиру та Х.Кемпбел завдали небезпечні удари. За 8 хвилин до кінця основного часу Я.Туре дальнім ударом в дотик зменшив відставання “міщан” — 2:1. Кінцівка пройшла в атаках “Манчестер Сіті”, але господарі втримали переможний рахунок.

Склади команд:
“Арсенал”: Чех, Уолкотт (Чемберс, ’88), Кемпбелл (Гіббз, 70), Кошельни, Монреал, Мертезакер, Бельерін, Рамзі, Озіл (Окслейд-Чемберлен, 76), Фламіні, Жиру.
“Манчестер Сіті”: Харт, Коларов, Санья, Отаменді, Мангала, Де Брюйне, Делф (Стерлінг, 46), Фернандінью, Сільва (Навас, 72), Туре, Агуеро (Боні, 62).

Нагадаємо становище команд у турнірній таблиці чемпіонату Англії після 17 турів: “Арсенал” займає другу позицію з 36 очками, а “Манчестер Сіті” з 32 балами — третій.

Як повідомляв УНН, “Манчестер Сіті” зустрінеться з київським “Динамо” на стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перший поєдинок команди проведуть у Києві 16/17 або 23/24 лютого, матч-відповідь — 8/9 або 15/16 березня.