середа, 18 жовтня 2017 р.22:52

Команда українця О.Леня зазнала поразки в матчі НБА

КИЇВ. 23 грудня. УНН. Команда українського центрового Олексія Леня “Фінікс Санс” на виїзді програла “Юті Джаз” у черговому матчі регулярного чемпіонату Національної баскетбольної асоціації, передає кореспондент УНН.

Господарі паркету розпочали гру з ривку 14:2. Український “бігмен” вийшов на майданчик із заміни на 10 хвилині поєдинку і першим дотиком до м’яча відзначився слем-данком. Під завершення дебютної чверті український центровий з сиреною приніс “Фніксу” ще два очки. На велику перерву команди пішли при лідерстві “Джаз” — 54:43.

Друга поява нашого співвітчизника виявилася короткою — О.Лень провів на паркеті чотири хвилини за які не зумів принести своєму колективу залікових балів. До кінця матчу “Санс” не зуміли нав’язати супернику боротьбу і зазнали поразки 89:110.

У підсумку О.Лень зіграв 16 хвилин та 45 секунд і за цей час здобув 5 очок (2 із 6 двоочкові, 1 із 2 штрафні кидки), 3 підбирання та припустився 2 втрат.

Зазначимо, що “Юта” здобула звитягу завдяки перевазі над “Фініксом” в підбираннях (47 проти 40), набраних очках в трьохсекундній зоні (44 проти 34) та відсотку влучань з гри (46 проти 39).

Нагадаємо, що обидві команди ведуть боротьбу за потрапляння в зону плей-офф Західної конференції. “Юта” має в активі 12 перемог при 14 поразках і посідає восьму сходинку, а “Фінікс” з 12 перемогами в 30 матчах розмістився на десятому рядку.