Середа, 25 січня 2017 03:51

Хокеїсти "Витязя" здобули одинадцяту перемогу в чемпіонаті України

КИЇВ. 24 грудня. УНН. Харківський “Витязь” у перенесеному турі чемпіонату України на домашній арені “Салтівський лід” здобув перемогу з різницею у сім шайб над білоцерківським “Білим Барсом” з результатом 9:2, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Федерації хокею України.

Глядачі у Харкові побачили перші закинуті шайби лише у другому періоді, коли голи на свій рахунок записали виключно гравці “Витязя”: Кривонос, Посєвін, Пономар та Янченко, а також у заключній 20-хвилинці, яка завершилася успіхом господарів 5:2 (шайби закидали у харків’ян — двічі Лазаренко, Кривонос, Посєвін, Попов, у білоцерківців — Шевченко, Денискін).

Нагадаємо, що у турнірній таблиці харків’яни обігнали “Білий Барс” на один пункт (32) і розмістилися на четвертому рядку.

Як повідомляв УНН, на початку грудня матч між “Витязем” і “Білим Барсом” був перерваний через знеструмлення льодової арени “Салтівський лід”.