Понеділок, 20 листопада 2017 02:42

ГК "ЗНТУ-ЗАС" одержав гостьову перемогу над "Буревісником" у Суперлізі

КИЇВ. 24 грудня. УНН. Запорізький ГК "ЗНТУ-ЗАС" завдав гостьової поразки "Буревіснику" у поєдинку 12-го туру чоловічої Суперліги, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Української гандбольної ліги.

На початку зустрічі ініціативу захопили гості, в цей період представник “Буревісника” В.Залевський не реалізував пенальті — 1:5. Під завершення стартового тайму господарі підібралися на дистанцію в один м’яч (11:13), але у другій частині зустрічі не зуміли конкурувати із “ЗНТУ-ЗАС” та в підсумку поступилися з рахунком 19:27.

“Вся команда дуже професійно підійшла до цього матчу. Ми побудували свою гру від захисту. В обороні діяли активно, на виходах, щоб нейтралізувати б’ючих “Буревісника”, — розповів тренер переможців В’ячеслав Лочман.

Статистика поєдинку:

“Буревісник” — Залевський 5 закинутих м’ячів, Корольов 4, Кілевий 4, Стрельников 3.
“ЗНТУ-ЗАС” — Горбачов 6, Кравченко 5, Холодюк 5, Михайлютенко 5.

Варто відзначити, що обидва колективи мають по вісім балів у турнірній таблиці чоловічої Суперліги, однак “ЗНТУ-ЗАС” провів на три зустрічі менше і завдяки цьому розташувався на четвертому місці, “Буревісник” — п’ятий.