Четвер, 25 травня 2017 19:10

"Енергія" завдала першої поразки "Локомотиву" в чемпіонаті України з футзалу

КИЇВ. 25 грудня. УНН. У Львові на майданчику палацу спорту “Галичина” господарі ФК “Енергія” завоювали мінімальну перемогу над лідером футзальної Екстра-ліги України — харківським “Локомотивом”, з результатом 2:1, передає кореспондент УНН.

На 2-й хвилині матчу гравці “Енергії” заробили вільний удар, але реалізація не дозволила господарям відкрити рахунок. Гра у першій половині проходила за перевагою у контролі м’яча харків’ян, але львів’яни відповідали кількома гострими контрвипадами.

Відкрити рахунок у поєдинку вдалося “енергетикам” на 13 хвилині, коли Михайло Грицина голом завершив свій індивідуальний прохід. Вже у наступній атаці гостей Дмитро Федорченко надіслав м’яч у штангу, а на 15 хвилині Д.Федорченко замкнув простріл партнера — 1:1.

Вийти вперед протягом другого тайму могла “Енергія”, але удар Миколи Грицини прийшовся у поперечину. Після дальнього удару Миколи Грицини м’яч рикошетом від Максим Павленко потрапив у сітку воріт “Локомотива” (38 хвилина). Заключні дві хвилини матчу гості проводили без воротаря (п’ятеро польових), але врятуватися від поразки підопічним Євгенія Ривкіна не вдалося — перемога львів’ян 2:1.

Відзначимо, що для гравців “Локомотиву” це перша втрата очок в Екстра-лізі. Харків’яни посідають перше місце чемпіонату з 30 очками (10 перемог і 1 поразка). “Енергія” завоювала 28 балів (9 перемог, 1 нічия та 2 поразки) і крокує на другому рядку змагань.

Додамо також, “Локомотив” є чинним чемпіоном України, а “Енергія” — бронзовий призер минулорічного чемпіонату.