Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 22 квітня 2018 14:03
12900

У Нацгвардії розповіли про етапи реформи своєї структури

КИЇВ. 25 грудня. УНН. Представники відділу стратегічного планування Нацгвардії України представили реформу своєї структури та розказали про її основні етапи, передає кореспондент УНН.

"Реформа розбита на три етапи. Перший з них - це проведення реформи у структурах управління, в першу чергу, в Головному управлінні Нацгвардії. Велике значення має зміна структури штабів окремих підрозділів, яка повинна відповідати структурі Головного управління і діяти за аналогічним принципом. Тому застосовуватиметься прийнята в країнах НАТО "структура J", коли весь штаб розділено на секції. Зміни управлінської структури такого роду дають змогу ефективно вирішувати завдання постановки задач, планування та прийняття рішень" ,- зазначив представник відділу стратегічного планування Нацгвардії України Костянтин Паршин.

Він розповів, що на другому етапі реформування передбачається створення системи навчання особового складу, бо під ту оновлену структуру, яка буде введена, повинні бути спеціальні навички.

"Офіцери мають розуміти як діють їх солдати, які є в них "стандартні процедури", за якими має діяти солдат в тій чи іншій обстановці. А підрозділи більш низького рівня мають розуміти як приймаються рішення, тому однією з основних задач із зміни навчання, є впровадження прийняття більш ефективних рішень командуванням більш низького рівня, щоб навчити їх в зміненій бойовій обстановці приймати свої власні рішення, якраз чого бракує у нас", - сказав К.Паршин.

За його словами, на третьому етапі буде розроблятися максимальне злагодження та взаємодія частин Нацгвардії з різноманітними структурами, які входять в безпековий сектор України та структури НАТО. Це дозволить уникнути помилок, які ведуть до втрат та дасть можливість економити сили та засоби.

"Командуванням Нацгвардії нам була поставлена задача закінчити за найближчі 2 місяці реформування структури управління та ввести новий штатний розклад та протягом поточних 4 місяців запровадити нову систему освіти та розгорнути широку систему навчання особового складу. Для цього ведеться робота по підготовці інструкторів Нацгвардії, які навчатимуть солдат", - підсумував він.

Як повідомляв УНН, за інформацією Нацгвардії зараз в зоні АТО працюють офіцери, які готують бійців з урахуванням досвіду, значно новим, навіть для деяких країн НАТО.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...