вівторок, 24 жовтня 2017 р.03:43

"Ліверпуль" завдав поразки лідеру АПЛ ФК "Лестер"

КИЇВ. 26 грудня. УНН. У 18-ому турі англійської Прем'єр-ліги гравці "Ліверпуля" здобули мінімальну домашню перемогу 1:0 у першої команди турнірної таблиці "Лестера", повідомляє УНН.

Господарі поля провели першу частину матчу через перевагу у контролі м’яча – 66 проти 34 відсотків, але до голів справа не доходила. У "Ліверпуля" гострі нагоди не реалізували Лаллана та Дівокі Орігі, які з кутів штрафного майданчику пробивали або повз ворота, або в руки голкіпера Каспера Шмейхеля.

На 28 хвилині бомбардир "Лестера" Джеймі Варді помилився при ударі головою та надіслав м’яч вище площини воріт. Під завершення тайму кіпер "Ліверпуля" Сімон Міньйоле врятував колектив Юргена Клоппа після удару Ріяда Махреза.

У наступні 45 хвилин гри мерсисайдці продовжили контролювати частіше м’яч і досягли результату на 63 хвилині, коли після передачі Роберта Фірміно форвард Крістіан Бентеке відкрив рахунок, котрий протримався до фінального свистка арбітра.

Варто відзначити, що участь у матчі через травми не змогли прийняти такі футболісти "Ліверпулю", як Даніель Старрідж, Джеймс Мілнер, Мартін Шкртел, Денні Інгс і Джозеф Гомес.

Додамо, що після трьох безвиграшних матчів гравці "Ліверпуля" заробили три очки, котрі у сумі принесли підопічним Ю.Клоппа 27 (восьма позиція в чемпіонаті). "Лестер" залишився першим з 38 очками, але у випадку перемоги "Арсенала" над "Саутгемптоном" - поступиться "канонірам" пальмою першості.