Вівторок, 30 травня 2017 14:51

Суперник "Динамо" у Лізі чемпіонів здобув розгромну перемогу в АПЛ

КИЇВ. 26 грудня. УНН. Футболісти англійського "Манчестер Сіті" на стадіоні "Етіхад" здобули розгромну перемогу над аутсайдером АПЛ "Сандерлендом", передає кореспондент УНН.

Фаворити зустрічі з перших хвилин довели свій статус. Володіючи весь час ініціативою, господарі забили три голи у перші 20 хвилин. Спочатку перевід м’яча з одного флангу на інший та подача з правої бровки Кевіна Де Брюйне на дальню стійку призвела до влучного удару головою Рахіма Стерлінга. Згодом Д.Сілва перевів увагу на себе і віддав результативну передачу на Яя Туре, який дальнім ударом низом надіслав м’яч у кут воріт Віто Манноне.

На 22 хвилині "міщани" реалізували стандартне положення з-за меж карної зони. К.Де Брюйне провів верховий навіс, який закінчився влучним ударом головою нападника Вільфреда Боні – 3:0. Індивідуальний прохід іспанця Д.Сілви завершився пострілом без перешкод захисників "чорних котів", але влучність підвела півзахисника "Манчестер Сіті". На 35 хвилині господарі помилися при створенні штучного офсайду, однак врятував свою команду голкіпер Джо Харт.

У другому таймі команди обмінялися по одному голу (К.Де Брюйне та Фабіо Боріні) та завершили зустріч з рахунком 4:1.

Зазначимо, що наразі "Манчестер Сіті" перебуває на третьому щаблі в АПЛ (35 очок), "Сандерленд" - передостання, 19-а сходинка з 12 балами.

Як повідомляв УНН, "Манчестер Сіті" проведе двоматчеву серію з київським "Динамо" за право виходу в чвертьфінал Ліги чемпіонів.