Четвер, 23 березня 2017 22:43

БК "Динамо" переміг БК "Черкаські Мавпи" у останній грі року

КИЇВ. 26 грудня. УНН. В останньому поєдинку 2015 року для київського “Динамо” команда Володимира Рижова здобула домашню перемогу над “Черкаськими Мавпами”, передає УНН.

Перший відрізок матчу не виявив переможця — 19:19, однак до кінця першої половини господарі вирвалися вперед. У передостанній чверті черкащани скоротили відставання до трьох балів, а влучний кидок з-під кільця на початку вирішальної десятихвилинки призвів до мінімального передування “динамівців” 50:49.

Завдяки діям екс-гравця збірної України Артура Дроздова на обох частинах майданчику “динамівці” виграли останні десять хвилин основного часу з вдвічі більшою перевагою та перемогли у підсумку 72:57.

Нагадаємо, що у турнірній таблиці “Динамо” здобуло 11 перемогу при 5 поразках та вийшло на друге місце. “Черкаські Мавпи” мають 8 перемог і 7 поразок — п’ята позиція.

Додамо також, наступну гру підопічні В.Рижова проведуть 8 січня у “Палаці Спорту” з одеською “БІПою”.