Понеділок, 29 травня 2017 22:49

БК "Будівельник" завдав першої поразки у сезоні БК "Дніпро"

КИЇВ. 27 грудня. УНН. У центральному протистоянні чемпіонату баскетбольної Суперліги, котра відбувається окремо від змагань під егідою ФБУ, столичний “Будівельник” впорався у домашній грі з лідером турніру “Дніпром”, передає УНН з посиланням на сайт Суперліги.

У першій половині на майданчику точилася рівна боротьба, хоча “Будівельник” намагався контролювати перебіг подій на паркеті, періодично вириваючись уперед на кілька очок. Менше ніж за хвилину до великої перерви гості повели +1, але Максим Луценко, котрий із 12 очками став найрезультативнішим гравцем першої половини, та Павло Крутоус повернули перевагу столичній команді (40:36).

Активно “будівельники” розпочали й третій період, повівши +7, хоча четверті персональні зауваження Андрія Малиша й Сергія Горбенка обмежили ротацію команди господарів. На початку заключної десятихвилинки підопічні Володимира Коваля зберігали двоочковий розрив у рахунку і, навіть втративши через перебір фолів Горбенка, стримували масовані атаки суперника.

Головними героями в складі господарів стали М.Луценко та П.Крутоус, чиї вдалі дії в нападі та в захисті допомогли столичній команді відсвяткувати успіх 69:64. Таким чином, дует П.Крутоус та М.Луценко приніс “Будівельнику” 38 очок.

Відзначимо, що форвард “Дніпра” Станіслав Тимофеєнко оформив дабл-дабл (15 очок + 11 підбирань). Подібне досягнення підкорилося й Сергію Загребі (11 очок + 11 підбирань).

Нагадаємо, що наразі “Дніпро” залишився на вершині турнірної таблиці — 11 перемог при 1 поразці. “Будівельник” разом з “Галичиною” поділяє 2 та 3 місця — у команд по 8 перемог та 3 поразки.