Середа, 29 березня 2017 22:23

Г.Хіддінк дебютував із нічиї

КИЇВ. 27 грудня. УНН. Футбольний клуб “Челсі” зіграв внічию з “Уотфордом” у першому матчі при виконуючому обов’язки головного тренера Гусові Хіддінку. Зустріч у Лондоні завершилася з рахунком 2:2. У складі господарів два м’ячі забив Дієго Коста (32-я і 66-а хвилини), передає УНН з посиланням на ТАСС.

У “Уотфорда” голами відзначилися Трой Діні (42) і Одіон Ігало (56). На 80-й хвилині гравець “Челсі” Оскар не реалізував пенальті.

Г.Хіддінк був призначений на пост головного тренера “Челсі” 19 грудня замість звільненого двома днями раніше за незадовільні результати португальця Жозе Моурінью.

Нагадаємо, у 2009 році Г.Хіддінк вже займав пост виконуючого обов’язки головного тренера “Челсі”, контракт фахівця був розрахований до закінчення сезону-2008/09. Команда під його керівництвом завоювала Кубок Англії, а також дійшла до півфіналу Ліги чемпіонів, де за сумою двох матчів поступилася іспанській “Барселоні”.

Г.Хіддінк також очолював збірну Росії з 2006 по 2010 рр., під його керівництвом команда посіла третє місце на чемпіонаті Європи 2008 року. У 2012-му він очолив “Анжи”. Разом з махачкалінський клубом Г.Хіддінк завоював бронзові нагороди чемпіонату Росії.