Пʼятниця, 26 травня 2017 09:00

"Манчестер Юнайтед" та "Челсі" зіграли унічию у 19 турі Прем'єр-ліги

КИЇВ. 28 грудня. УНН. Футболісти "Манчестер Юнайтед" на стадіоні "Олд Траффорд" завершили поєдинок 19 туру англійської Прем'єр-ліги з "Челсі" нульовою нічиєю, повідомляє кореспондент УНН.

На початку матчу Давид Де Хеа врятував "Манчестер Юнайтед" після удару Джона Террі з близької відстані, перевівши м’яч на кутовий. Надалі "червоні дияволи" більшу частину тайму перебували на підступах до воріт "Челсі". Антоні Марстіаль мав нагоду вивести манкуніанців вперед у рахунку, але його удар прийшовся у стійку воріт.

Початок другої 45-хвилинки також пройшов в атаках господарів – Д. Де Хеа тричі рятував свій колектив після ударів Педро, Аспілікуети і Еррери.

На 62 хвилині вихід один на один сербського півзахисника "Челсі" Неманьї Матіча завершився ударом вище воріт. "Аристократам" попри загрози біля своїх воріт, вдалося втримати нічийний рахунок до кінця гри – 0:0.

Таким чином, "Манчестер Юнайтед" має 30 очок і займає шосту сходинку турнірної таблиці. "Челсі" отримав 20-й бал і займає 14 місце.

До вашої уваги результати інших поєдинків сьогоднішнього ігрового дня АПЛ: "Вест Бромвіч" – "Ньюкасл" 1:0, "Крістал Пелас" – "Суонсі" 0:0, "Норвіч" – "Астон Вілла" 2:0, "Уотфорд" – "Тотенхем" 1:2, "Евертон" – "Сток Сіті" 3:4, "Арсенал" – "Борнмут" 2:0, "Вест Хем" – "Саутгемптон 2:1.

Додамо також, 19 тур чемпіонату завершиться поєдинками "Лестер – "Манчестер Сіті" та "Ліверпуль" – "Сандерленд", котрі відбудуться 29 і 30 грудня відповідно.