неділя, 22 жовтня 2017 р.03:19

Нападник "Динамо" Д.Мбокані допоміг "Норвічу" перемогти у поєдинку АПЛ

КИЇВ. 28 грудня. УНН. У 19 турі англійської Прем’єр-ліги “Норвіч” на власному полі “Керроу Роуд” завдав поразки “Астон Віллі” — 2:0, особливою активністю відзначився у цьому поєдинку Дьємерсі Мбокані, передає УНН.

Нападник “Астон Вілли” Джордан Айю зумів виграти верхову боротьбу у чужому майданчику та пробив у площину воріт “канарок”, але кіпер Деклан Радд впорався з ударом.

“Норвіч” відповів голом на 24 хвилині після навісу у карний майданчик гостей за м’яч поборовся форвард Д.Мбокані, а Джонатан Хаусон опинився першим на м’ячі і ударом переграв голкіпера “Астон Вілли”.

В наступній 45-хвилинці команди не створювали гольових моментів до 88 хвилини, коли Д.Мбокані ударом головою встановив фінальний рахунок у матчі — 2:0.

Зазначимо, що у складі “Норвічу” на правах оренди виступає конголезький нападник київського “Динамо” Д.Мбокані, для якого гол у ворота “Астон Вілли” став третім у нинішньому сезоні.

Нагадаємо турнірне становище команд: “Норвіч” з 20 очками перегнав “Челсі” та посідає 14 позицію, “Астон Вілла” залишилась останньою (20) командою турніру — 8 очок.