середа, 20 вересня 2017 р.15:02

"Тотенхем" у 19 турі АПЛ переміг на виїзді "Уотфорд"

КИЇВ. 29 грудня. УНН. Матч 19 туру англійської Прем'єр-ліги між "Уотфордом" та "Тотенхемом" на стадіоні "Вікерейдж Роуд" завершився мінімальною перемогою "шпор" з рахунком 2:1, передає УНН.

На 17 хвилині гості з північного Лондона відкрили рахунок. Аргентинець Ерік Ламела скористався помилкою футболіста “Уотфорда” в середині поля та ударом з-під захисника направив м’яч у сітку воріт Гомеса. Під завершення тайму нігерійський бомбардир “Уотфорда” Одіон Ігало виграв боротьбу у трьох оборонців “Тотенхема” та проштовхнув м’яч поміж рук Уго Льоріса — 1:1.

Зі свистком про початок другого тайму гості захопили ініціативу. В середині другої половини “Уотфорд”, після грубого фолу Аке, залишився у меншості чим скористались гості на 89 хвилині — гол на свій рахунок записав Хон Син-Мін.

Склади команд:

• “Уотфорд”: Гомес, Кеткарт, Брітос (Прьодл, 60), Уотсон, Аке, Капу, Хурадо, (Ньом, 86) Абді (Бехрамі, 46), Анья, Ігало, Діні
  • “Тотенхем”: Льоріс, Алдервейрельд, Тріпп’єр, Вертонген, Дайер, Роуз, Аллі (Шадлі, 81), Керолл (Сон Хин-Мін, 68), Ламела, Дембеле (Еріксен, 45), Кейн.

Додамо, що різниця між командами у турнірній таблиці чемпіонату рівняється п’ятьом очкам: у “Тотенхема” третє місце і 35 балів, а у “Уотфорда” сьома сходинка — 30.