Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 11 грудня 2017 17:29

Спеціальна комісія працюватиме над розробкою концепції музею І.Сікорського

КИЇВ. 29 грудня. УНН. У Міністерстві оборони України оголошено про створення конкурсної комісії з розроблення концепції музею будинку І.І.Сікорського. Про це УНН повідомили в прес-службі міністерства.

Так, до складу комісії запрошуються фахівці в галузі історії повітроплавання та авіації, представники громадських організацій та окремі громадяни, які мають досвід та відповідні знання у питаннях збереження вітчизняної історії, архітектури, будівництва та реставрації історичних пам’яток, а також небайдужі громадяни України, які можуть запропонувати організаційне та фінансове сприяння.

Попередньою концепцією музею будинку І.І.Сікорського пропонується створення історико-культурного мистецького центру, в якому проходитимуть експозиції, присвячені безпосередньо постаті авіаконструктора з демонстрацією його особистих речей та документів, розвитку повітроплавання та літальних апаратів на теренах України кінця ХІХ — початку ХХ століття, а також відтворенню аеродинамічної лабораторії Сікорського.

Комісія також матиме завдання підготувати пропозиції щодо варіантів збереження історичного будинку та його фасадної частини в її історичному вигляді на підставі архівних матеріалів, історичних креслень, фотографій будівлі початку ХХ століття та іншої технічної документації.

Одним із можливих варіантів створення майбутнього музею, з урахуванням фактичного стану споруди, її неодноразової перебудови та стану фундаменту, може бути відтворення фасадної стіни та створення сучасної споруди для розміщення музею європейського рівня.

Під час роботи передбачається встановлення контактів із членами родини І.І.Сікорського у США для залучення їх до роботи у складі комісії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...