Вівторок, 28 березня 2017 21:37

Баскетболісти "Хіміка" та "Черкаських Мавп" здобули останні перемоги у 2015 році

КИЇВ. 30 грудня. УНН. У заключних поєдинках 2015 року чемпіонату “Суперліга Фаворит Спорт”, баскетболісти южненського “Хіміка” та “Черкаські Мавпи” здобули чергові перемоги, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

У матчі чинного чемпіона України “Хіміка” проти одного із останніх клубів чемпіонату київського “Інфіза”, аутсайдер грав на рівних з лідером три чверті. Однак у заключній десятихвилинці южненці розгромили суперника з різницею у 20 очок і перемогли з результатом 91:70.

В іншій зустрічі ігрового дня “Черкаські Мавпи” на власному майданчику зустрічалися з “Запоріжжям” і доля поєдинку визначилася в додатковій 5-хвилинці. Виграючи в овертаймі 90:83, “Мавпи” підпустили суперника на відстань двох очок (90:88), але зуміли втримати перемогу — 96:92.

Відзначимо, що пальму першості у турнірі продовжує втримувати “Хімік” — 16 перемог і одна поразка. “Черкаські Мавпи” мають 9 звитяг при 7 програшах — четверта сходинка.

Нагадаємо, змагання “Суперліга Фаворит Спорт” продовжаться 8 січня 2016 року. Саме в цей день київське “Динамо” прийматиме одеський “БІПА”.