Четвер, 30 березня 2017 06:07

Суперник ФК "Динамо Київ" в Лізі Чемпіонів здобув 12 перемогу в АПЛ

КИЇВ. 3 січня. УНН. Поєдинок на домашньому стадіоні “Уотфорда” — “Вікерейдж Роуд”, завершився мінімальною поразкою господарів від “Манчестер Сіті”, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Манчестер Сіті”.

У першому таймі обидві команди не змогли конвертувати свої напівмоменти в забитий гол та пішли на перерву за рахунку 0:0. Однак, на початку другої половини зустрічі, на 55-й хвилині, господарі поля змінили цифри на табло завдяки автоголу, яким відзначився сербський захисник “міщан” Александр Коларов.

Рахунок 1:0 тримався до останньої десятихвилинки матчу, поки на 82-й хвилині після передачі А.Коларова відзначився Яя Туре, зрівнявши рахунок. А ще за дві хвилини після навісної передачі від Бакарі Санья переможний м’яч ударом головою забив аргентинський бомбардир Серхіо Агуеро. У підсумку — 1:2, вольова перемога “небесно-блакитних”.

Зазначимо, що завдяки цій перемозі “Манчестер Сіті” не лише зберіг за собою третю сходинку турнірної таблиці, а й скоротив до одного очка відставання від “Лестера”, який йде другим. Від лідируючого “Арсеналу” команда М.Пеллегріні відстає на три пункти.

Нагадаємо, що наступний матч третя команда англійської Прем’єр-ліги проведе 6-го січня. Це буде перший, виїзний матч півфіналу Кубка ліги проти “Евертона”.

Нагадаємо, ФК “Динамо Київ” двічі зустрінеться з ФК “Манчестер Сіті” на стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.