Середа, 18 січня 2017 11:05

Перемога над ФК "Леванте" вивела ФК "Атлетико" на перше місце

КИЇВ. 3 січня. УНН. У поєдинку 18 туру іспанської Прімери футболісти “Атлетико” завоювали три очки у домашньому протистоянні з “Леванте”. Зустріч закінчилася з рахунком 1:0, передає УНН з посиланням на сайт ФК “Атлетико”.

Гравці “Атлетико” довго не могли зламати оборону головного аутсайдера чемпіонату Іспанії “Леванте”, але гол півзахисника Томаса Парті, забитий за дев’ять хвилин до кінця, приніс “матрасникам” перемогу і вивів їх на перше місце.

Натомість конкурент “Атлетико” за лідерство в чемпіонаті “Барселона”, вперше в сезоні не забила жодного м’яча в матчі чемпіонату Іспанії. Міське дербі з “Еспаньолом” завершилося з рахунком 0:0 попри те, що: Ліонель Мессі в першому таймі потрапив зі штрафного в штангу, гол Андреса Інієсти був скасований через офсайд, а удар Луїса Суареса потрапив у каркас воріт.

Нагадаємо турнірні позиції команд: “Атлетико” (41 очко) — 1 місце, “Барселона” (39) — 2, “Еспаньйол” (21) — 12, “Леванте” (11) — 20.