Четвер, 14 грудня 2017 12:26

"Челсі" на виїзді переміг "Крістал Пелас" в Прем'єр-лізі Англії

КИЇВ. 3 січня. УНН. Футболісти "Челсі" в гостях на стадіоні "Селхерст Парк" здобули "суху" перемогу над "Крістал Пелас" в рамках 20-го туру чемпіонату Англії, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФК "Челсі".

На 29-й хвилині Сеск Фабрегас, прийнявши м'яч в центрі поля від Обі Мікеля, проникаючою передачею вивів на кут воротарського Дієго Косту. Нападник вчасно побачив вільного Оскара в центрі штрафної і відкотив м'яч йому під удар.

Бразильцеві залишалося лише переправити м'яч у порожню сітку з семи метрів – 1:0.

На 60-ій та 66-ій хвилинах "аристократи" зняли питання про переможця зустрічі. Спочатку Оскар, не зумівши зачепитися за передачу С.Фабрегаса в центрі, допоміг м'ячу дійти до екс-гравця "Шахтаря" Вілліана, який потужним ударом з 25 метрів переправив м'яч під поперечину воріт кіпера Хеннессі.

Згодом Вілліан пробив по воротах з гострого кута, однак голкіпер "Крістал Пелас" відбив м'яч на дальню штангу. Звідти Д.Коста, незважаючи на підкат захисника, з півметра встановив фінальний рахунок 3:0.

Варто відзначити, що це перша перемога лондонців під орудою нового наставника "Челсі" Гуса Хіддінка.

Нагадаємо, "аристократи" мають 23 очки і займають 14 сходинку турнірної таблиці. "Крістал Пелас" заробили 31 пункт і посідають сьоме місце.