субота, 21 жовтня 2017 р.03:42

Українець І.Марченко переміг сьому ракетку світу Д.Феррера

КИЇВ. 5 січня. УНН. Український тенісист Ілля Марченко вийшов до другого раунду великого турніру ATP з призовим фондом більше мільйона доларів, що відбувається в Досі (Катар), повідомляє УНН з посиланням на сайт тенісистки Еліни Світоліної.

У стартовому матчі донеччанин за 2 години та 17 хвилин обіграв торішнього переможця турніру, сьому ракетку світу іспанця Давида Феррера (4 сіяний): 6:7 (8), 6:3, 6:2.

І.Марченко вів у першій партії 5:3, але не зумів подати на сет в дев'ятому геймі. На тайбрейку українець вирвався вперед 5:1, але не зумів реалізувати один сетбол і поступився 8:10. У другому і третьому сеті донеччанин грав впевненіше й активніше свого суперника, що вилилось в фінальний результат.

"Я дуже щасливий, що зумів виграти. Раніше я навіть не був близький до перемоги над гравцем першої 10-ки. Мені допомогло те, що мій тренер (Тібор Той) вірив у мене, що додало впевненості і мені. Ми обговорили тактичний план на гру, він спрацював", - наголосив переможець зустрічі.

Відзначимо, за вихід до чвертьфіналу наш співвітчизник посперечається з росіянином Теймуразом Габашвілі.

Нагадаємо, що до цього моменту І.Марченку жодного разу не вдавалося виграти навіть сет у гравця першої десятки.

Додамо, що друга ракетка України Сергій Стаховський припинив свої виступи у Катарі, зазнавши поразки від шостої ракетки світу чеха Томаша Бердиха (5:7, 4:6).