вівторок, 17 жовтня 2017 р.20:31

Клуб українця О.Леня "Фінікс" перервав серію поразок в НБА

КИЇВ. 7 січня. УНН. Команда українського центрового Олексія Леня "Фінікс Санс" вперше в останніх десяти матчах зуміла перемогти. "Санс" на власному паркеті переграли "Шарлотт Бобкетс", передає кореспондент УНН.

На початку поєдинку "Фінікс" вирвався вперед, адже команда Джеффа Хорнасека реалізувала 8 з 9 кидків. Згодом ситуація на паркеті вирівнялася – гравці "Санс" припустилися шести хибних спроб. У ході другої чверті перевага господарів доходила до +14, але на велику перерву команди пішли за рахунку 60:52.

У наступні 12 хвилин гри від переваги команди українця залишилося лише одне очко – 86:85. Однак, клуб Східної конференції "Шарлотт" не зумів скористатися шансом в останні хвилини гри і зазнав поразки 102:111.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став розігруючий захисник "Хорнетс" Кемба Волкер – 25 очок + 6 передач. У "Санс" більше усього пунктів приніс боснійський форвард Мірза Телетович – 19.

Українець О.Лень жодного разу не кинув по кільцю і не відзначився очками, але зробив 2 підбирання та 1 перехоплення.

Нагадаємо, що перед цією грою "Фінікс" мав серію поразок, яка вимірювалася 9-ма матчами. Зараз "Санс" заробили 13 перемог при 25 поразках, у "Шарлотт" 17 успішних зустрічей та 18 програшів.