Неділя, 22 січня 2017 14:36

Українська біатлоністка здобула срібну нагороду на Кубку IBU

КИЇВ. 10 січня. УНН. На етапі біатлонного Кубку IBU в Нове-Место (Чехія) українка Яна Бондарь здобула "срібло" у спринтерському забігу, передає УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

У другому спринті в рамках четвертого етапу Кубка IBU наша співвітчизниця окрім усіх закритих мішеней, показала результат у двадцятці кращих по скорострільності в стійці. З другого рубежу Я.Бондарь вийшла третьою, але зуміла відіграти одну позицію, відправивши на "бронзову" сходинку подіуму досвідчену Світлану Слєпцову. І лише результат француженки Анаіс Шевальє українкою не скорився: на фініші Я.Бондар відстала на 9 секунд, хоча й зменшила вдвічі розрив на останньому колі.

Українка Анастасія Меркушина зуміла фінішувати у чинний десятці – жодного промаху і дев'ята сходинка при 52,4 секундах відставання. Надія Бєлкіна посіла 19 позицію, Юлія Журавок на 27 щаблі, а Анастасія Нечипоренко – 62-а.

Нагадаємо, що у першому жіночому спринті в Нове-Место Я.Бондарь посіла лише 30 сходинку.