понеділок, 23 жовтня 2017 р.19:31

Хокеїсти "Дженералз" у серії булітів перемогли ХК "Донбас"

КИЇВ. 10 січня. УНН. У повторному центральному поєдинку 13-го туру хокеїсти "Дженералз" на виїзді у серії булітів завдали поразки лідеру змагань ХК "Донбас", передає кореспондент УНН.

Гравець "Дженералз" Євген Тимченко отримав перше вилучення у поєдинку на початку 6-ї хвилини гри, але донеччани не зуміли конвертувати перевагу у більшості у закинуту шайбу. Згодом обидві команд по-разу залишалися у меншості, але воротарі команд діяли впевнено та не дозволили влетіти шайбі у власні ворота.

У наступні 20 хвилин кияни трохи більше часу проводили біля володінь кіпера "Донбасу" Царєгородцева, адже "генерали" деякий проміжок грали у більшості: 5-ро проти 3-х. Проте кінцівка другого відрізку пройшла за переваги господарів.

Трьох періодів командам не вистачило аби виявити переможця – 0:0, тому матч перейшов в овертайм після якого розпочалася булітна серія. На один буліт більше реалізував ХК "Дженералз" – переможну шайбу закинув Олександр Караульщук.

Нагадаємо, що лідером чемпіонату після 13 турів (26 поєдинків) залишились донеччани у яких 68 очок, у столичного клубу на 2 пункти менше.

Як повідомляв УНН, у вчорашній грі між цими колективами впевнена перемога була завойована "Донбасом" – 7:1.