Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 21 квітня 2018 20:38
26808

Для отримання водійського посвідчення скасували проходження медогляду

КИЇВ. 21 січня. УНН. Державною регуляторною службою було прийнято рішення про скасування проходження медогляду кандидатами у водії і водіями транспортних засобів. Відповідне повідомлення було опубліковано в газеті "Урядовий кур’єр" від 20 січня, передає УНН.

 

Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, зупинено з 07 січня 2016 року.

"Державною регуляторною службою України було прийнято рішення від 06.11.2015 №4 "Про необхідність усунення Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством внутрішніх справ України порушень принципів державної регуляторної політики згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», яким запропоновано Міністерству охорони здоров’я України та Міністерству внутрішніх справ України внести зміни до спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства внутрішніх справ України від 31.01.2013 № 65/80 "Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів", шляхом виключення з його редакції пункту 2.1 спільного Наказу та абзацу 3 пункту 1.6 Положення, оскільки зазначені положення не відповідають вимогам чинного законодавства та принципам державної регуляторної політики", - йдеться в повідомлення.

Зокрема, відповідно до частини першої статті 28 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" рішення уповноваженого органу про необхідність усунення порушень принципів державної регуляторної політики підлягає виконанню органом виконавчої влади, щодо регуляторного акта якого було прийнято це рішення, у двомісячний строк з дня прийняття такого рішення.

"Ураховуючи невиконання Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством внутрішніх справ України рішення Державної регуляторної служби України у встановлений строк і неоскарження цього рішення відповідними органами виконавчої влади… Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, зупинено з 07 січня 2016 року", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНН, Україна підписала угоду про визнання українських прав водія в Італії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...