Понеділок, 23 січня 2017 11:22

А.Кравець забив свій дебютний гол в офіційній зустрічі за “Штутгарт”

КИЇВ. 31 січня. УНН. Артем Кравець забив свій дебютний гол в офіційній зустрічі за “Штутгарт” і приніс своїй команді перемогу в матчі Бундесліги проти “Гамбурга”, передає УНН з посиланням на DT.UA.

А.Кравець вийшов на поле на 78-й хвилині матчу за рахунку 1:1 і спершу пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика, але не зумів переграти голкіпера.

Відзначився форвард збірної України на 88-й хвилині. А.Кравець відгукнувся на подачу з правого флангу і головою вколотив м’яч у сітку. Цей гол став останнім у матчі — 2:1.

Зазначимо, що А.Кравець провів свій другий офіційний матч за “Штутгарт”. Раніше український нападник виходив на заміну в грі проти “Кельна” (на 77-й хвилині гри), але відзначитися не зумів.

Перший м’яч у складі “Штутгарта” А.Кравець забив у товариському поєдинку проти “Вюрцбургер Кіккерс”.

Нападник виступає у клубі на правах оренди. Права на футболіста належать київському “Динамо”.