середа, 18 жовтня 2017 р.02:38

Команда Тихоокеанського дивізіону стала переможцем матчу зірок в НХЛ

КИЇВ. 2 лютого. УНН. Команда Тихоокеанського дивізіону перемогла збірну Атлантичного дивізіону у фіналі турніру матчу всіх зірок Національної хокейної ліги (НХЛ), який проходив на домашньому льоду ХК “Нешвілл Предаторз” — “Бріджстоун-Арена”, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Представники Західної конференції почали жваво, створюючи безліч небезпечних моментів. Але майстерність голкіпера Роберто Луонго дозволяла команді Атлантичного дивізіону тримати свої ворота на замку.

Незважаючи на те, що практично кожна атака колективів закінчувалася або чистим виходом один на один, або два на одного, після десяти хвилин гри рахунок залишався не відкритим.

Після того, як команди помінялися воротами, на лід вийшли голкіпери Джон Гібсон і Бен Бішоп, у ворота якого через чотири хвилини після відновлення матчу все-таки відправив шайбу гравець “Анахайм Дакс” Корі Перрі.

За три хвилини до закінчення основного часу К.Перрі закинув ще одну шайбу, але вона була скасована через атаки на Б.Бішопа. Представники Тихоокеанського дивізіону мали солідну перевагу, частіше загрожуючи воротам суперника, але розвинути свій успіх їм не вдалося — 1:0.

Відзначимо, що найкращим гравцем поєдинку став представник “Монреаль Канадіенс” — нападник Джон Скотт.

Як повідомляв УНН, на шляху до фіналу команда Тихоокеанського дивізіону перемогла збірну Центрального дивізіону з результатом 9:6, натомість хокеїсти Атлантичного дивізіону з рахунком 4:3 переграли представників Столичного дивізіону.