неділя, 22 жовтня 2017 р.21:11

Лідер АПЛ ФК "Лестер" переміг "Ліверпуль"

КИЇВ. 3 лютого. УНН. Футболісти “Лестера” з рахунком 2:0 на власному полі завдали поразки “Ліверпулю” в 24 турі англійської Прем’єр-ліги, передає УНН.

Лідер чемпіонату Англії почав гру з двох небезпечних моментів. На початку гри контратака “лисів” завершилася верховою подачею Джеймі Варді на Сіндзі Окадзакі і японець переправив м’яч під поперечку, але сейв здійснив кіпер “мерсисайдців”.

Господарі й надалі комбінували і були близькі до забитого м’яча.

Головним героєм матчу став найкращий бомбардир першості Англії, нападник “Лестера” Джеймі Варді. Спочатку голеодор відзначився ефектним голом, пробивши в один дотик з дальньої дистанції (60 хвилина), а на 71 хвилині гравець додав м’яч у сітку воріт після удару С.Окадзакі — 2:0.

Варто зазначити, що Дж.Варді має вже 18 забитих голів у чемпіонаті АПЛ.

Нагадаємо, що після 24 турів “Лестер” має 50 очок і продовжує лідирувати у турнірній таблиці. “Ліверпуль” з 34 балами займає восьмий рядок змагань.