Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 29 березня 2017 22:48
youtube
Новини: Політика

Верховна Рада ратифікувала протокол щодо створення електронної системи доступу до інформації у сфері довкілля

КИЇВ. 3 лютого. УНН. Верховна Рада ухвалила проекту Закону України "Про ратифікацію Протоколу про реєстри викидів і перенесення забруднювачів", передає кореспондент УНН.

За відповідне рішення проголосували 233 народних депутати.

Метою законопроекту є ратифікація Протоколу для створення єдиної уніфікованої електронної системи доступу до інформації про дозволи, звіти, матеріали перевірок у сфері довкілля для органів влади та громадськості з метою надання доступу кожному громадянину до такої інформації та підвищення ефективності електронного врядування у сфері охорони довкілля.

Система включатиме дозволи, звіти, матеріали перевірок у сфері охорони довкілля та надасть можливість подавати документи на отримання дозволів в електронній формі, а також дозволить оперувати комплексом системної інформації для прийняття екологічно значущих рішень.

За наявності системи Реєстр викидів і перенесення забруднювачів (РВПЗ – Ред.) місцеві або регіональні органи управління можуть оцінити стан місцевого навколишнього середовища і використовувати РВПЗ як одне з джерел даних для оцінки ризиків, які існують для здоров’я населення і довкілля, скорочення забруднення. РВПЗ дозволить заручитися широкою громадською підтримкою у реалізації державної екологічної політики.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...