четвер, 27 липня 2017 р.06:39

Баскетболісти "Хіміка" пробилися до раунду плей-офф Кубка Європи ФІБА

КИЇВ. 3 лютого. УНН. У вирішальному поєдинку другого групового етапу Кубку Європи ФІБА южненський "Хімік" на виїзді поступився литовському "Ювентусу" з рахунком 63:74, але пробився до раунду плей-офф турніру, повідомляє УНН.

З початку гри литовці захопили лідерство. В цей час гравці чинного чемпіона України з низьким відсотком реалізовували свої спроби і у підсумку пішли на першу перерву програючи 11:19. На початку другого відрізку зустрічі "Ювентус" збільшив перевагу до 14 очок, але згодом южненці зуміли практично повністю нівелювати відставання – 38:42.

За перші сім хвилин третьої десятихвилинки українська команда заробила лише одне очко – 39:56, але кінцівку чверті южненці закінчили ривком 10:0 на свою користь і пішли на заключний період поступаючись 49:56. Надалі нашим співвітчизникам не вдалося наздогнати суперника, але поразка у паралельному поєдинку бельгійської "Дексії" від данського "Баккена" 81:82 дозволила южненцям пройти в наступне коло змагань з другого місця групи Т (4 перемоги та 2 поразки).

Відзначимо, що найрезультативнішим гравцем зустрічі став форвард "Хіміка" Володимир Конєв – 21 очко.