Пʼятниця, 24 березня 2017 22:59

Баскетболісти "Торонто" на виїзді перемогли БК "Фінікс"

КИЇВ. 4 лютого. УНН. Команда українського центрового “Фінікс Санз” зазнала домашньої поразки від одного із лідерів Східної конференції “Торонто Репторс” з рахунком 97:104, передає кореспондент УНН.

З початку матчу виділявся важкий форвард “Фініксу” Маркіфф Морріс, котрий отримав місце в стартовому складі. На рахунку американця 13 очок у першій чверті, яку “Санз” виграли з результатом 32:28. На початку другої 12-хвилинки О.Лень набрав перші очки у зустрічі, забивши ефектний слем-данк.

Надалі ситуація на паркеті змінилася і баскетболісти канадського колективу захопили ініціативу, вигравши другу чверть — 24:13. Наступні ігрові відрізки завершилися з однаковим нічийним рахунком 26:26.

Головними факторами перемоги “Репторс” став більш кращий відсоток влучань з триочкової дистанції — 39 проти 33 та менша кількість втрат — 12 проти 16 у “Фінікса”.

Український “бігмен” О.Лень отримав 16:21 хвилин часу на майданчику, але приніс команді лише 2 очки (1/5 двоочкові) та відзначився 4 підбираннями.

Варто зазначити, що “Фінікс” продовжує тривалий час грати без двох лідерів клубу захисників Еріка Бледсо та Брендона Найта, котрі знаходяться в лазареті.

Нагадаємо, що “Торонто” має 33 перемоги і 16 поразок, що дозволяє “Репторс” посідати друге місце на Сході. “Санз” залишилися з 14 перемогами при 36 програшах.

Додамо також, 36-річний Ерл Уотсон провів перший поєдинок у ролі виконуючого обов’язки головного тренера “Фінікса” після звільнення Джеффа Хорнасека.