Четвер, 25 травня 2017 13:44

Біатлоністка О.Підгрушна перемогла у спринті на етапі Кубка світу в Канаді

КИЇВ. 5 лютого. УНН. На сьомому етапі Кубка світу з біатлону, що відбувається в Кенморі (Канада), відбувся жіночий спринт на якому капітан збірної України Олена Підгрушна завоювала золоту медаль, передає кореспондент УНН.

Першою серед українок стартувала Олімпійська чемпіонка в Сочі киянка Юлія Джима. Однак провальний виступ на обох вогневих рубежах — 3 промахи на “лежці” та 4 на “стійці”, відкотив нашу спортсменку на підсумкове 83 місце.

Капітан “жовто-блакитних” О.Підгрушна пройшла першу стрільбу без хиб і поступалася лідеру 23 секундами. Стрільба стоячі також закінчилася усіма влучними пострілами, що дозволило їй посідати третю сходинку, але висока швидкість на останньому колі дозволила О.Підгрушній посісти першу позицію у підсумку (19:56,9).

Другий результат в українській збірні показала Ірина Вавринець, яка пройшла дистанцію без промахів та зайняла восьме місце.
Інша українка Наталія Бурдига з трьома промахами фінішувала 55-ю.

Срібна нагорода дісталася полячці Христині Гузик +7,5 секунд (0 промахів), бронзова медаль на рахунку італійки Доротеї Вірер +12,4 секунд (1).

Відзначимо, що в стартовому протоколі через невелику хвороби була відсутня Ольга Абрамова. Також на цьому етапі відсутня Валентина Семеренко, яка продовжує в Європі готуватися до чемпіонату світу.

Нагадаємо, що завтра в Кенморі пройдуть мас-страти у чоловіків та жінок.