Понеділок, 27 березня 2017 04:33

О.Яковенко та М.Корзун провели перші матчі у складі "Динамо" на зборі в Іспанії

КИЇВ. 5 лютого. УНН. Київське “Динамо” поступилося у першому спарингу на другому тренувальному зборі в Марбельї (Іспанія) у протистоянні проти трикратного чемпіона Чехії “Славії” з Праги. Про це УНН повідомили у прес-службі ФК “Динамо”.

На 53 хвилині непорозуміння Євгена Макаренка та Вітайліса Ягодінскіса призвело до голу чехів. Автор м’яча — Яромір Змргал. За п’ять хвилин гравці “Славії” знову результативно використали пресинг на чужій половині поля. І знову антигероями епізоду стали Є.Макаренко та В.Ягодінскіс, перший віддав невиправданий пас в ноги другому, якого обікрав суперник і реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером.

Загалом у другому таймі “Славія”, яка по перерві залишилася у бойовому складі, мала ігрову перевагу над “Динамо”. Кияни створили перший по-справжньому небезпечний момент на 80-й хвилині, коли кіпер “Славії” у стрибку зреагував на удар з близької відстані Лукаша Теодорчика, а Олександр Яковенко лише трохи не дістав до м’яча, аби з кількох метрів добити його у порожні ворота.

На 85-й хвилині Мігель Велозу прямим ударом зі штрафного скоротив рахунок до мінімального. Втім, на більше часу вже не вистачило — 1:2.

Зазначимо, що у складі “біло-синіх” зіграли перші поєдинки двоє новачків. Микита Корзун провів другий тайм, а на 69 хвилині його змінив О.Яковенко.

Нагадаємо, що наступний поєдинок підопічні Сергія Реброва проведуть із південнокорейським ФК “Самсунг”.