Пʼятниця, 20 січня 2017 20:25

У матчі лідерів АПЛ “Лестер” з рахунком 3:1 переміг “Манчестер Сіті”

КИЇВ. 6 лютого. УНН. У центральному матчі 25 туру чемпіонату англійської Прем’єр-ліги зустрілися лідери змагань. “Манчестер Сіті” на домашньому стадіоні “Етіхад” з рахунком 1:3 поступився футболістам “Лестера”, повідомляє УНН.

Вже у дебюті зустрічі ФК “Лестер” відкрив рахунок. Після штрафного у виконанні алжирського нападника Р.Махреза, замкнув простріл низом центральний захисник Р.Хут. У перші десять хвилин лідер чемпіонату двічі створював гострі моменти, але голкіпер Дж.Харт рятував своїх партнерів.

Надалі “Манчестер Сіті” відвоював тотальну перевагу над м’ячем, але дивідендів від цього підопічні М.Пеллегріні не отримали.
У другом таймі футболісти “Лестера” зняли усі питання про переможця ще до 60 хвилини, коли рахунок став 0:3. Р.Хут оформив дубль і ще один м’яч записав на свій рахунок Р.Махрез. Під завершення гри аргентинець С.Агуеро скоротив відставання — 1:3.
Варто зазначити, що після 25 зіграних поєдинків “Лестер” продовжує втримувати пальму першості і має 53 очки, а “Манчестер Сіті” перебуває на 2-й позиції з 47 пунктами.

Нагадаємо, що в наступному турі АПЛ обидва колективи зустрінуться з іншими конкурентами на чемпіонство: “Манчестер Сіті” вдома зіграє із “Тоттенхемом”, а “Лестер” на виїзді проведе матч проти “Арсенала”.