Вівторок, 28 березня 2017 19:46

Гол Л.Теодорчика приніс “Динамо” перемогу над корейським ФК “Сувон”

КИЇВ. 7 лютого. УНН. У черговому товариському поєдинку київського “Динамо” під час другого тренувального збору в Марбельї (Іспанія), український клуб мінімально здолав віце-чемпіона Кореї “Сувон Самсунг Блувінгз”, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Динамо”.

Перший тайм пройшов за територіальної переваги киян, проте гольових нагод довелося чекати аж до його кінцівки, котрий виник на 38-й хвилині. Поляк Лукаш Теодорчик пробивав головою після навісу з флангу Віторіну Антунеша, проте не влучив у площину. Тим не менше, на 45-й хвилині форвард відзначився голом. Прийнявши пас з глибини від Віталія Буяльського приблизно на лінії штрафного майданчика, польський нападник “хитнув” захисника і лівою ногою пробив точно під поперечину.
Впродовж другого тайму “біло-сині” продовжували контролювати хід гри, проте моментів було не досить багато, тому матч завершився з рахунком 1:0.

До вашої уваги склад “Динамо”: Рудько (Бущан, 46) — Віда (Данило Сильва, 46), Хачеріді (Ягодінскіс, 70), Драгович (к) (Бурда, 46), Антунеш (Макаренко, 46) — Рибалка (Петрович, 61) — Яковенко (Гусєв, 61), Гармаш (Мігель, 46), Буяльський (Сидорчук, 61), Гонсалес (Мякушко, 70) — Теодорчик (Мораес, 46).