субота, 23 вересня 2017 р.22:06

Українка О.Окунєва посіла друге місце на легкоатлетичних змаганнях в Німеччині

КИЇВ. 8 лютого. УНН. Представниця України Оксана Окунєва посіла друге місце на міжнародних легкоатлетичних змаганнях серії "IAAF World Indoor Tour", що проходив у Карлсруе (Німеччина), передає УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Змагання зі стрибків у висоту О.Окунєва завершила з результатом 1,90 м, який дозволив посісти другу сходинку. Юлія Левченко подолала 1,87 м і стала четвертою. Норвежці Катаріні Мьогенбург, яка замкнула першу трійку, вона поступилася лише за спробами. Перемогла німкеня Марі-Лоуренс Юнгфляйш (1,93 м).

Варто зазначити, що на турнірі "Botnia Games", у Фінляндії, наша співвітчизниця Лілія Лобанова виграла змагання з бігу на 800 метрів (2:06,35 хв), Тарас Неледва – зі стрибків у довжину (7,51 м), а Єлизавета Бризгіна найшвидше подолала дистанцію 200 м (23,78 с).

Додамо, що у Мондевіллі (Франція) Олеся Повх фінішувала другою з бігу на 60 метрів (7,26 с), а Анна Плотіцина посіла таку ж сходинку на 60-метрівці з бар’єрами (8,15 с).