вівторок, 17 жовтня 2017 р.09:41

Футболісти "Зорі" у спарингу перемогли грузинський ФК "Динамо" з рахунком 3:0

КИЇВ. 9 лютого. УНН. Луганська “Зоря”, котра після першої частини чемпіонату України посідає третє місце, здобула впевнену перемогу над ФК “Динамо” з Батумі у заключному матчі першого тренувального збору команди у Туреччині. Про це повідомляє прес-служба ФК “Зоря”, передає УНН.

"Зоря" почала матч дуже активно. Вже на 2-й хвилині підопічні Юрія Вернидуба вийшли вперед. Атака лівим флангом - Рафаель Форстер віддав передачу на Артура Загорулько, який елегантним пасом вивів Джаба Ліпартію на ударну позицію, що вилилось у гол.

Через дві хвилини після цього луганчани подвоїли перевагу. В'ячеслав Танковський перехопив м'яч на правому фланзі, відпасував на Андрія Тотовицького в центр, а той адресував м'яч А.Загорулько, який і відправив його у сітку воріт.

На 7-й хвилині "Зоря" могла довести справу до розгрому, проте після непоганого удару Рафаеля Форстера захисник "Динамо" вибив м'яч з лінії воріт. Проте, третій м'яч не змусив себе довго чекати. На 15-й хвилині Григорій Ярмаш був збитий у штрафному суперника. Пенальті реалізував А.Тотовицький.

Надалі команди не змогли змінити рахунок, котрий залишився остаточним до фінального свистка арбітра – 3:0.

Варто зазначити, що за підсумками минулого сезону колектив із Батумі виграв срібні медалі грузинського чемпіонату.

Додамо також, 13-го лютого луганчани знову приступлять до роботи, почавши в Туреччині другий навчально-тренувальний збір.