Середа, 24 травня 2017 07:35

Збірна України з футзалу програла сербам у чвертьфіналі Євро-2016

КИЇВ. 9 лютого. УНН. У понеділок, 8 лютого о 19:30 збірна України всьоме в своїй історії взяла участь у четвертьфіналі Чемпіонату Європи з футзалу. Суперниками команди Олександра Косенка були господарі турніру серби, передає УНН з посиланням на прес-службу асоціації футзалу України.

Вже на другій хвилині матчу господарі вийшли вперед, проте у другому таймі спрацювала львівська зв'язка нашої збірної: захисник "Енергії" Сергій Коваль відпасував з ауту на свого одноклубника Миколу Грицину, який зрівняв рахунок - 1:1.

Проте, за кілька секунд до фінальної сирени - серби у швидкій контратаці розстріляли ворота Євгена Іваняка. 2:1 - серби у півфіналі Чемпіонату Європи, а українці повертаються додому.