Четвер, 19 січня 2017 14:54

"Хімік" став останнім півфіналістом Кубка України з баскетболу

КИЇВ. 12 лютого. УНН. Южненський “Хімік” переконливо переміг вдома у матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка України одеську “БІПу”. Результат матчу — 94:64, дозволив господарям майданчику пробитися до наступного раунду турніру, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Після сенсаційної поразки в першому матчі южненці не відкладали вирішення переможця пари на потім. Спротиву одеситів вистачило лише на кілька стартових хвилин. Надалі южненці неупинно збільшували свою перевагу без видимих надзусиль.

Після підсумкових +8 у першому відрізку, у другій 10-хвилинці южненці лише збільшили тиск на суперника і перевага “Хіміка” сягнула +26.

У другій частині гри “Хімік” контролював перебіг подій і зумів пробитися до Фіналу чотирьох Кубка України.

До вашої уваги пари команд на півфінальній стадії: “Динамо” (Київ) — БК “Кривбас” (Кривий Ріг), “Хімік” (Южний) — “Черкаські Мавпи” (Черкаси).

Додамо, що півфінальні матчі відбудуться 26 лютого,а фінал пройде 27 лютого.